VÝROBA ŘADĚNÍ PRO ŽAKÁRSKÉ STROJE

Řadění vyrábíme a dodáváme:

  • pro všechny typy žakárských strojů včetně nejmodernějších elektronických
  • pro libovolný počet platin, šňůr a šíře řadících prken
  • pro všechny typy tkalcovských stavů

Proč si vybrat právě nás?

Nabídka komponentů

Kombinací těchto komponent, know-how a tradiční zručnost při zpracování dávají našim odběratelům záruky nejvyšší kvality. V případě Vašeho přání s návodem osnovních nití do nítěnek a paprsku.Repase žakárových strojů (čištění modulů, výměna kladek atd.). Podle použitých komponentů a dohodnutých technických podmínek vypracujeme cenovou kalkulace (viz. technický dotazník).

DODÁVKA A SERVIS

Řadění RASTA vyrábíme a dodáváme kompletní, vyrovnané připravené k montáži. V případě Vašeho přání s návodem osnovních nití do nítěnek. To vše znamená podstatnou úsporu času, ale především cenné snížení doby prostojů tkalcovských stavů. Na přání dopravíme a namontujeme řadění u zákazníka. Na požádání provedeme montáž v mimopracovní době i o víkendech.

Ušetřený čas zvyšuje produktivitu!

NECHTE SI VYPRACOVAT NABÍDKU

Přednosti našich výrobků

Preciznost, je dána dlouholetou tradicí výroby, přesnou prací a pečlivostí zkušených odborníků a důslednou kontrolou.

Spolehlivost a životnost, řadění RASTA vyrábíme z nejkvalitnějších materiálů (komponentů), od renomovaných firem v zahraničí nebo v tuzemsku. Firma RASTA spolupracuje s odbornými a výzkumnými pracovišti v oboru tkalcovství. Sleduje vývoj a využívá nových materiálů i komponentů a nejnovější poznatky uplatňuje při vývoji nových prvků pro další zkvalitňování řadění RASTA.

Nejdůležitější parametry budeme s Vaším dovolením sledovat i u Vás ve výrobě a v zájmu oboustranného prospěchu vyhodnocovat technickou a ekonomickou výhodnost využití technologických novinek a speciálních materiálů.

2008 - 2024 © Rasta - Šimák s.r.o. - výroba řadění pro žakárské stroje